Napisz do nas:
E-Mail:
sron@plusnet.pl
Gadu-Gadu:
38288360

Licznik odsłon:
100618

Jak się zapisać?


Zapraszamy do składania deklaracji osobiście w NZOZ SANUS w Wyrzysku, PLAC WOJSKA POLSKIEGO 19 - I piętro, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 (możliwość wypełnienia deklaracji na miejscu)

UWAGA !
Przypominamy,że zgodnie z prawami pacjenta obowiązującymi w naszym kraju, pacjent w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ, ma prawo dwa razy do roku, do bezpłatnej zmiany lekarza rodzinnego, bez podawania przyczyn,oraz kontaktowania się z przychodnią, z której opieki rezygnuje.Wystarczy udać się do nowego lekarza i podpisać deklarację w jego praktyce.Zamiana Państwa poprzedniego lekarza na innego, następuje drogą elektroniczną w NFZ, po wpisaniu Państwa deklaracji do systemu komputerowego w nowej przychodni. Druk deklaracji oraz instrukcję wypełniania możesz pobrać poniżej:

Deklaracja_wyboru_lekarza
Instrukcja_wypelniania_deklaracji

Ważne !
- Udając się na wizytę do lekarza, pacjent zobowiązany jest posiadać przy sobie,do wglądu,dowód aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego, wtedy lekarz jest pewien,że leki zniżkowe przepisane na receptę będą refundowane przez NFZ.W razie nieposiadania aktualnego ubezpieczenia, obarcza się kosztami za dany lek lekarza wypisującego taką receptę.
- By skrócić oczekiwanie na przyjęcie przez lekarza, prosimy rejestrować się wcześniej telefonicznie, na konkretną godzinę. Lekarz przyjmuje pacjenta średnio ok.15 minut. Prosimy starać się przychodzić dokładnie na umówioną godzinę. Cenimy Państwa czas,oraz chcemy zapewnić Wam komfort po przyjściu do przychodni na tyle, na ile jest to możliwe. Dzieci mogą korzystać z "małego stoliczka zabaw", kolorowanek i książeczek (zabawki są myte i dezynfekowane). W przestronnej poczekalni dla pacjentów znajduje się przewijak dla niemowląt, by mamy mogły wygodnie przebrać swoje pociechy.
- Sprawy niewymagające bezpośredniego kontaktu z lekarzem, można zgłaszać telefonicznie do rejestracji. Jeśli zaistnieje taka konieczność, lekarz lub pielęgniarka oddzwonią na podany przez Państwa numer telefonu.
- Wszystkich, którzy chcą korzystać z opieki medycznej w przychodni SANUS i zdecydowali się zapisać, PROSIMY O SZYBKIE DOSTARCZANIE DEKLARACJI, gdyż musimy je zgłosić do NFZ!www.sanuswyrzysk.pl